Blog
Mohort
Sceptyk
Sceptyk Marszand,Jubiler.Historyk.
6 obserwujących 644 notki 244189 odsłon
Sceptyk, 14 lutego 2017 r.

Zgoda na kult banderyzmu

Grozi nam niebezpieczeństwo                                                                                                                                                                                   Fragment:

Sprawa jest prosta, jeśli nie stworzy się odpowiednich mechanizmów prawnych, by ten proceder karać, to polskie służby i sądy nie będą miały ku temu możliwości. Zatem na naszych ulicach możliwe będzie noszenie koszulek z Banderą, czerwono-czarnych flag, czy wszelkich innymi symboli związanych z banderowskimi ludobójcami. Już teraz wszelkie pojedyncze przejawy braku tolerancji dla neobanderyzmu, czyli ukraińskiej wersji nazizmu, bardzo radykalnego – są przedstawiane jako antyukraińskie ekscesy ze strony Polaków.http://prawy.pl/43010-polacy-w-niebezpieczenstwie-ukraincy-beda-mogli-kultywowac-neobanderyzm-w-polsce/

Opublikowano: 14.02.2017 13:54.
Autor: Sceptyk
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Taki jestem sobie.Dociekliwy i uparty . Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym. - J.Piłsudski (…)Chcemy obrócić tak daleko koło historii, aby Wielka Rzeczpospolita Polska, była największa potęgą(…)kulturalną na całym wschodzie. – J. Piłsudski. I to byłoby moje kredo wszystko dla Polski nic dla obcych.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • londoncity:Do szkoły to było pod górkę i dlatego w ,,londoncity" angielskie gary myje?
  • fisher: To mamy wykreślić z historii wszystko co jest związane z Polskimi Ziemiami Wschodnimi...
  • Przegięciem jest to co wyczynia PiS w stosunku do ukropów A Cmentarz Orląt i Ostra Brama...

Tematy w dziale