Pacanowo
Mój kolega ze studiów, którego niespecjalnie lubiłem, miał na salonie motto "tylko po co". W sprawie motta się z nim zgadzam.
1 obserwujący
27 notek
7319 odsłon
  221   2

ABRAMSY???

Jakie, kurwa, Abramsy? I co jeszcze? Bezpłatny lot na Marsa dla Suskiego?

"My ich oplujemy, a oni w zamian za to sprzedadzą nam najlepsze czołgi na świecie" - taki właśnie deal jest planowany przez najtęższe mózgi naszej partii rządzącej. Tylko że on się może nie udać, bo nie wszyscy lubią być opluwani. Niektórzy chorują na depluwicę chroniczną i gotowi za plucie sobie w pysk przyłożyć z bańki bez ostrzeżenia. Jak ich Hotler z Tojo opluli, to skończyli bardzo marnie. Wręcz "skończyli się z przyczyny tej."

Gowin proponuje, żeby udostępnić polskie telewizornie krajom należącym do OECD. Premier mówi, że niedługo Rosja też będzie w OECD. Jak się człowiek przygląda działaniom Niemiec, to jest coś na rzeczy...

To może NATO? Dawać telewizje naszym sojusznikom z NATO?

Ale w NATO jest Turcja, a to poważne zagrożenie dla TVP i Jacka Kurskiego osobiście. Bo jak Turcy zafundują sobie telewizję nad Wisłą, zara zaczną w niej puszczać swoje seriale i oglądalność TVP spadnie na pysk i wówczas Kurski też wyleci na pysk.

Czyli jak nie urok, to sraczka. I jak tu żyć, Panie Suski? Jak żyć..?

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale