2 obserwujących
40 notek
32k odsłony
1338 odsłon

Samuel Pereira - porwał własne dzieci? Żona żąda widzenia z nimi!

Wykop Skomentuj7

Samuel Pereira to taki rasowy koń ze stajni Sakiewicza. Wiecie. "Przykładny Katolik", Mąż, Ojciec, "Patriota", Manipulator i Kłamca.

Wczoraj żona Pereiry napisała na Twitterze dramatyczne wezwanie, by ten zgodnie z wyrokiem sądowym dopuścił ją do widzenia z jej dziećmi, z którymi nie ma już kontaktu od trzech tygodni.


image


Samuel Pereira ożenił się z Marią Mackiewicz w 2011 roku. Pereira w jednym z wywiadów powiedział, że nie zakochał się tylko w samej Mackiewicz ale przede wszystkim w jej miłości do ojczyzny. Wygląda jednak na to, że miłość nie przetrwała próby czasu i patriotyzmu, gdyż od ponad dwóch lat zakochani patrioci już nie mieszkają ze sobą.


Pereira odpowiedział wczoraj,  że "Sąd przyznał mi opiekę nad dziećmi, które od dwóch lat mieszkają u mnie, bo matka je porzuciła".


Po wygraniu wyborów przez PiS w 2015 roku, kariera naszych patriotów ruszyła z kopyta. Pereira został najpierw prowadzącym audycję "Rozmowy Dnia" w przejętym przez PiS radio a już miesiąc później awansował na zastępcę kierownika TAI. Po drodze Pereira zaliczył jeszcze kilka stanowisk w TVP by w końcu zostać redaktorem naczelnym serwisu TVP.INFO. I tu nie zagrzał zbyt długo, gdyż pod koniec marca tego roku pojawił się w Polskim Radiu 24.


Pereira zasłynął materiałem zleconym Ziemowitowi Kossakowskiemu, w którym TVP pokazywała rezydentów, którzy wówczas strajkowali jako pazernych, bogatych niewdzięczników, którzy podróżują i zajadają się kawiorem (mówi wam to coś w aspekcie strajku nauczycieli i przekazu dzisiaj płynącego z TVPiS...). Jak się później okazało materiał, który zlecił Pereira a zrealizował Kossakowski został opatrzony zmanipulowanymi zdjęciami ze stron FB jednej z lekarek, która zrobiła zdjęcia pracując jako wolontariusz na misji w Tanzanii a później w Kurdystanie.

Pereria zwolnił Kossakowskiego, ale ten nie pozostał dłużny i oskarża Pereira o zlecenie materiału w takim właśnie kształcie i od tej pory wypowiedział wojnę swojemu byłem mentorowi pisząc m.in. w 2018 roku na TT:


image


Pereira odpowiedział:


image


Kossakowski wpisu nie usunął, Pereira nie wystąpił na drogę sądową a jak widać po wczorajszym wpisie ex żony Pereiry...tym razem Kossakowski mówił prawdę ... o tych rogach.


image


Maria Mackiewicz-Pereira z kolei, po wygranej PiSu, szybko awansowała z nikomu nieznanej blogerki i cenzora forum niezalezna.pl na na specjalistkę od mediów społecznościowych w kancelarii Beaty Szydło. Po drodze miała jeszcze zostać rzeczniczką Trybunału Konstytucyjnego ale ostatecznie w 2018 roku przeszła do Ministerstwa Środowiska. Nadal udziela się w internecie.


Hey Samuelu! Jak się czujesz, kiedy twoje życie jest na patelni po tym jak zniszczyłeś życie tylu osobom swoimi manipulacjami i kłamstwami, najpierw w mediach Sakiewicza a później w mediach reżimowych?Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale