Blog
to i piszę teraz, jak jest...
Docent zza morza
Docent zza morza Miłośnik książek i historii
33 obserwujących 213 notek 309398 odsłon
Docent zza morza, 27 kwietnia 2017 r.

Macierewicz i Pawłowicz znów ratują Polskę

Ten tandem chyba najbardziej znienawidzonych i najbardziej zniesławianych polityków obozu patriotycznego znowu dobrze przysłużył się Polsce, maksymalnie wk....c  wszystkie "zaprzyjaźnione redakcje" oraz polityków partii zagranicy.

Bo znowu im nie wyszło... i sponsorzy mogą teraz naprawdę się wściec.

Wszystko wydawało się być zapięte na ostatni guzik - do sejmu mieli zostać wprowadzeni byli esbecy w liczbie 700 chłopa - którzy z zewnątrz mieli zostać wsparci przez "wzburzony polski lud", bo "rządzący stracili legitymizację do dalszego sprawowania władzy."

http://newsroom.salon24.pl/774068,sensacyjny-sondaz-tvn-po-wyprzedza-pis-az-o-2-punkty-procentowe

Ten nieprawdopodobny i ewidentnie sfałszowany sondaż nie pojawił się teraz ot, tak sobie... Bo moim zdaniem miał on uwiarygodnić w oczach zagranicy "spontaniczny bunt pozbawionego fundamentalnych praw obywatelskich i uciskanego narodu polskiego".

Problem w tym, że kolejny już pucz cichego sojuszu esbeków, sz-KOD-ników i totalniaków - zanim na dobre się rozpalił, już zdążył zgasnąć i gromko odpalany "sondaż" przypomina raczej zmokniętego kapiszona - bo żadnego B-U-M teraz nie będzie...

Wydaje się, że przygotowany scenariusz jednak idzie dalej siłą rozpędu, ale teraz to jest tylko "musztarda po obiedzie", kiedy minister Macierewicz zdążył już powywalać z wojska wszystkich potencjalnych kandydatów do nowej WRON (stąd tak  wściekły i bezpardonowy atak na niego), a i wprowadzenie krzepkich esbeków do sejmu też zostało udaremnione dzięki Pani Pawłowicz.

image

Ciekawe, które to obiekty gen. Gut miał zajmować na czele "swoich"  żołnierzy

- Kancelarię Premiera, Pałac Prezydencki, siedzibę PIS na Nowogrodzkiej...?

Ta fałszywka sondażowa jest równie głupia i równie spóźniona jak berliński zamach polską ciężarówką w grudniu - bo wtedy minister Macierewicz także zdążył uratować rząd i polską demokrację wywalając z woja najgłówniejszego gienierała - Różańskiego - dwa dni przed sejmowym puczem "opozycji totalnej".

Ciekaw jestem, ile jeszcze ukaże się teraz takich wyraźnie spóźnionych - ale stawiających w zdecydowanie złym świetle rząd i PIS - "sondaży, newsów i raportów", zanim Wajchowy połapie się i w ramach "damage control" powstrzyma tę kompromitującą teraz Grupę Trzymającą Władzę medialną machinę...

P.S. A Pani Pawłowicz to wcześniej udało się uratować polskie lasy, mające być sprzedane przez PO-PSL na poczet rzekomych zobowiązań Polski w kwocie 65 miliardów dolarów wobec "żydowskich kolektywnych spadkobierców" osób zamordowanych w Holokauście.

Nie chcąc opuścić sali plenarnej - bo głosowanie nad stosowną poprawką do konstytucji mogło być zarządzone w każdej chwili - posilała się wtedy w ławach poselskich. Pamiętacie tę nagonkę i hejt, jaki ją za to spotkał?

image

A samo głosowanie?

Tuskomatołki przegrały wtedy różnicą ledwie pięciu głosów...

I nieprzypadkowo to Pani Pawłowicz była główną ofiarą niewybrednych, werbalnych ataków pod sejmem podczas pierwszej, grudniowej próby puczu...

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Docentem" to nazywano mnie przed laty w 23 WDH "Pomarańczarnia" przy Liceum Batorego w Warszawie - bo już wtedy "gadałem, jak jest" - to i dzisiaj - "...piszę, jak jest...", ;-) Nie jestem naukowcem - ale faktycznie piszę "zza morza" - Bałtyckiego :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::„Przepychanka w kolejce do bufetu na Łubiance. Major FSB do pułkownika FSB: Nie pchajcie się tak, gaspadin pałkownik, bo choć to Wy "robicie" polskie wybory, ale przecież to maiji rebiata wcześniej urabiają ich sondażami!” ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie." - Adam Jerzy książę Czartoryski, w. XIX. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Podczas kryzysów - powtarzam - strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, miłując tylko Polskę, służąc jedynie Polsce i nienawidząc tych, którzy służą obcym." - Józef Piłsudski, w. XX ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: "Jedni są w obozie amerykańskim, drudzy w rosyjskim, trzeci w brytyjskim, niemieckim, francuskim - tylko, k..., nikogo nie ma w obozie polskim!!!" - Aleksander Gudzowaty, w. XXI

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Critical Voice .............. Cytat z twojej ulubionej... "Wywiad Hansa Franka dla "Völkischer...
  • Critical Voice ............. A jakie roszczenia wobec Niemiec mogliby mieć Czesi? I o co...?
  • Czyli michniki - jak zawsze - postarały się maksymalnie nam zaszkodzić. Pozdrawiam Panią.

Tematy w dziale