Blog
Taki sobie
slej2
6 obserwujących 119 notek 90043 odsłony
slej2, 29 maja 2017 r.

Tragedia rodzin smoleńskich usprawiedliwieniem dla PIS.

1116 117 0 A A A

    Stało się to co można było przewidzieć. W trumnie jednej z ofiar katastrofy smoleńskiej gen. Bronisława Kwiatkowskiego znaleziono większe i mniejsze szczątki innych osób. Po za tym ciało zawinięte było w folię budowlaną. Rosjanie celowo lub po przez bajzel w kostnicy doprowadzili do haniebnych zaniedbań. Ciała zmarłych nie powinny być tak traktowane i z pewnością można to nazwać profanacją. Było to siedem lat temu.

    PIS zapewne domyślając się co w grobach może znaleźć, przeprowadza przymusowe ekshumacje w imię sprawiedliwości dziejowej. Pytanie jest czy fakty te kogokolwiek uszczęśliwią? Minęło siedem długich lat, zapewne większość najbliższych ofiar pogodziła się już z utratą ukochanych osób i zaadaptowała do nowej rzeczywistości bez tych osób. I teraz u najbliższych rodzin ofiar po siedmiu latach bez ich zgody budzi się największe koszmary.

    Pytam się czy te prywatne informacje nie powinny pozostać do dyspozycji najbliższych denata? Czemu ma służyć upublicznianie tych wiadomości i robienie z tego widowiska? Co teraz muszą czuć rodziny? Teraz ludzie którzy przeszli już jedną żałobę często wbrew swej woli są zmuszani do publicznego przechodzenia drugiej. Teraz dziennikarze będą śledzić i opisywać ból tych ludzi. Cała opinia publiczna będzie analizować i wypowiadać różnego typu opinie na temat grobów tragicznie zmarłych, nakładając presje na pewne zachowania rodzin ofiar. Co ci nieszczęśnicy mają teraz zrobić, znów ubrać się na czarno, znów organizować publiczną stypę w blasku fleszy dziennikarzy? Rozgrzebując groby im bliskim po siedmiu latach odebrano im prawo do normalnego życia.

    Jeżeli jakaś rodzina życzyła by sobie ekshumacji to taka ekshumacja powinna być przeprowadzona ale haniebne jest polityczne "uszczęśliwianie" rodzin ofiar przymusowymi ekshumacjami a następnie robienie z tego wielkiego politycznego widowiska. Najgorsze jest wykorzystywanie tej tragedii do wojen politycznych.

    Kto na tym skorzystał? Na pewno nie rodziny ofiar bo nie oni podejmowali decyzję. Z pewnością politycy PIS są wniebowzięci i otwierają szampany. Zyskali oni w końcu argument który ich rozgrzeszy za Berczyńskiego, za chronienie sadystów którzy torturowali niewinnego człowieka na posterunku i za wiele innych podłości i kłamstw.

    Prawda jest taka że winni tej sytuacji są po za zasięgiem Polskiego prawa. Oczywiście PIS wypowie mnóstwo propagandy przeciwko Rosji ale po Putinie spłynie to jak po Kaczce. Co najwyżej wykorzysta ten fakt do wojen wewnętrznych by wykopać jeszcze większe rowy między klanami. W pojedynkę Polska nic Rosji nie jest w stanie zrobić a że PIS odizolował się od wszystkich dookoła nie ma co liczyć na pomoc innych państw.  Zapomnijcie że konserwatywny biznesmen Trump przejmie się jakimiś tam Polaczkami, w Europie też nikt nie będzie wspierał dyktatorskich zapędów prezesa, który tym nieszczęściem będzie grał politycznie usprawiedliwiając swoje grzechy.

    Mam nadzieje że kiedyś tych polityków PIS ktoś równie mocno "uszczęśliwi" jak oni teraz uszczęśliwiają rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej.

    Kondolencje i wyrazy współczucia dla ofiar i ich rodzin za niszczenie im życia i grę polityczną na grobach tych nieszczęśników.


Opublikowano: 29.05.2017 13:46.
Autor: slej2
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Przecież to pis używa prokuratury do politycznych celów to przecież patriotyzm, jakby to PO...
  • "Przyszłość po upadku PiS" Może w końcu wróci normalność.
  • "umiesz wyjaśnić, dlaczego 2 na 3 napisałeś dobrze? :P" Aby sprawdzić czy ktoś przeczytał...

Tematy w dziale Polityka