Bez tytułu
"Mixed mesophytic forest of superlative quality covers,or originally covered, most of the slopes of 'Cumberland Mountains'. In number of trees , in size of individuals, in variety of forest types, it ranks as one of the finest deciduous forest.." L.Braun
0 obserwujących
7 notek
1405 odsłon
  97   0

Odpowiedz na Kłamstwa Putina
„Odpowiedz na Kłamstwa Putina” jest to krótki film, który stworzył pan Stefan Tompson jako zwykła reakcja na zarzuty wyciągane przez jego ekscelencji Władimira Putina wobec Polski.

https://www.youtube.com/watch?v=3BJkEjqtuPQ

Na koncie pana Stefana można znaleźć znacznie więcej filmów, które w bardzo ciekawy sposób opowiadają o sprawach bieżących co jednak nie jest tematem tej notki. Tematem notki jest działanie platformy internetowej, jaką jest YouTube, a szczególnie dziwnych praktyk, które tam można zauważyć a w żaden sposób sam nie potrafię tego sobie wytłumaczyć.

Zdarzyło się, że raz natknąłem się na dość ostrą wymianę komentarzy pod filmem z Ewą Kurek „Dr Ewa Kurek — kolejne fałszowanie historii Polski przez Rosję"na kanale Niezależny Lublin ( https://www.youtube.com/watch?v=T0XWssIczVc&t=3s ). Jako przyzwoity YTber podałem link do filmu pana Stefana w celu uzupełnienia dyskusji.

image 


Na moim smartphonie jestem zalogowany jako inny użytkownik YTba i gdy tylko odtworzyłem film z panią Ewą, by znaleźć mój wcześniejszy komentarz z linkiem do filmu pana Stefana Tompsona to tam nic nie było. Gdy jestem na moim koncie nr1 link jest, gdy wchodzę na konto nr2 linku nie ma.

imageOczywiście wypróbowałem to pod innymi filmami u innych użytkowników i ta sama historia.

Pytam tak sam siebie: Czy to cenzura jaka, czy moja niewiedza i błędne ustawienia na kontach? Niewiem.

Oba filmy ciekawe i warte obejrzenia.

Pozdrawiam 

Smutny.


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale