Blog
Widziane z oddali
Augustmocny
Augustmocny Myślący krytycznie
29 obserwujących 425 notek 727261 odsłon
Augustmocny, 2 lipca 2017 r.

Polska najbezpieczniejszym krajem świata

2648 90 0 A A A

No tak się porobiło. Mamy polski, naprawdę polski rząd. Priorytetem polskiego rządu jest bezpieczeństwo Polaków. Nie, tak jak opozycja, której priorytetem jest dobre samopoczucie obcokrajowców, ze szczególonym uwzględnieniem islamistów. Opinię o Polsce jako najbezpieczniejszym krajem na świecie, wydało brytyjskie ministrerstwo spraw zagranicznych. A poinformowała nas o tym .... Gazet.pl.

Raport brytyjskiego MSZ

To co ja odczuwam, każdorazowo, co miesiąc odwiedzając Polskę. Sielanka. Spokój, bezpiecznie. Ostatnio byłem w Warszawie nawet po północy na Starym Mieście. Spokój, bezpiecznie. Policji nie widać, że nie wspomnę o wojskowych patrolach jak w Paryżu, Brukseli czy Londynie. Ludzie chodzą, śmieją się, wygłupiają, wciąż się bawią. Luz, swoboda, Zero strachu jak w innych miastach Europy. Zaścianek. Tyle że w tym zaścianku wiekszość stanowią obcojęzyczni. Słychać głównie angielski i niemiecki, ale także francuski, niderlandzki, jakieś skandynawskie i rosyjski. O czyms takim ci turyści mogą u siebie jedynie pomarzyć. Myślę, że Warszawa powinna przygotowac się na turystyczny boom.

Podróżując po całej Polsce, zatrzymując się w wielu miejscach, zwiedzając nasz przepiekny kraj, mam to nieodparte uczucie bezpieczeństwa. Pewnie że są kieszonkowcy, złodzieje samochodów (zawsze podróżuję wynajętym nowym samochodem), ale to znane zagrożenia i wystarczy wiedzieć jak utrudnić tego rodzaju przestępco życie. Odwiedzając miasta i miasteczka, stołując się w restauracjach, mieszkając w hotelach, jest taki niesamowity komfort bezpieczeństwa i spokoju, znany jedynie z czeskiej Pragi .

I pomysleć, że wszystko to zawdzięczamy decyzji POLSKIEGO rządu o nieprzyjmowaniu tzw "uchodźców", którzy są przecież niczym innym, a jedynie islamską inwazją na nasze spokojne życie. I to nie chodzi tylko bezpieczeństwo przed islamskim terroryzmem, ale i przed ironicznie zwanym "ubogacaniem". Polacy żyją w swojej gromadzie. Mamy wspólny, wypracowany przez wieki kod kulturowy. Wiemy co może się zdarzyć, wiemy jak się przed różnymi sytuacjami bronić i zabezpieczać. Nowe niebezpieczeństwa mogłyby to wszystko wywrócić do góry nogami. Jak w państwach, które islamską inwazję przyjęły z otwartymi ramionami:

na przykład Lubeka

Małe, ciche, spokojne niemieckie miasteczko.Było. Imigranckie gangi biją się niemal codziennie na centralnych ulicach miasta. Policja była wzywana do 12 poważnych incydentów w ub. miesiącu. Kilku ludzi było pociętych nożami. W każdym niemieckim mieście jest podobnie. Imigranckie gangi walczą między soba. Imigranci przejęli pełną kontrolę nad niemieckim środowiskiem przestęczym i walczą między sobą o wpływy. Franfurt jest już miastem, w którym Niemcy stanowią mniejszość. To niezwykle korzystna dla Polski tendencja. Oby się pogłębiała w całym tym państwie. To lepsze niż ich dywanowo bombardować. Niepohamowana imigracja powoduje dużo większe szkody niż bomby. Chcecie czegoś takiego w Polsce?

zaciekła walka z rasizmem

W skrócie. Sudańskie kobiety i dzieci urządziły sobie piknik w parku. Obok jakieś angielskie stowarzyszenie działające dla bezdomnych, również. Tyle że sudaństwo się obżerało, a bezdomni i ich opiekuni grali sobie w krykieta. Któraś źle uderzona piłka poleciała w sudańczyków i kogoś uderzyła. Wrzawa, i atak na grających. Ci się bronią przed agresywną bandą muslimów. Ale to oni są okarżani o rasizm! Bo uderzyć niechcący piłką muslima - to jest rasizm! Taka w UK jest chora norma. Teraz ta organizacja próbujaca pomagać bezdomnym i organizować im jakieś zajęcia, będzie się gęsto tłumaczyć z "rasizmu". Chcecie tego samego w Polsce? Chętni już są do ubogacania was i szczucia rasizmem. Jak z tą "oplutą muzułmanką". Polecam moją wczorajszą notkę. Niestety nie dała oczekiwanej reakcji i niezbędnej chwili namysłu co nas może czekać, gdy zaprzańcom się uda...

Muzułmanka nawołuje do ucisku białych

Z kolei w "światłej Europie" faktycznie rasistowskie nawoływania do opresji i ucisku białych ludzi, pozostają bez echa, bez jakiejkolwiek reakcji. Oczywiście, gdy autorem rasistowskich nawoływań jest muslim, a obiektem rasistowskiego ataku - biali. Tą rasistka nie jest byle jaka zaszmacona talibańska kobieta, gadająca to co jej kazał właścieciel (mąż, ojciec, brat), ale przewodnicząca związku studentów uniwersytetu Stanford. Chce ona także, aby każdy musiał czytać koran, gdy przejmą ten uniwersytet. Chcecie czegoś takiego w Polsce? W najbezpieczniejszym kraju na świecie? Głosujcie na PO, nowośmiesznych, lewicę. A macie jak w banku to samo.

szwedzki festiwal odwołany

Odwołano szwedzki festiwal rockowy. Powód. Ilość gwałtów, molestowań, agresywnych ataków seksulnych przekroczyła możliwości szwedzkiej policji. Jedna z 15 letnich dziewcząt została zgwałcona w tłumie przed sceną! Oczywiście przyjęcie setek tysięcy dziczy z BW i innych islamskich krajów nie ma absolutnie nic wspólnego z tymi wydarzeniami. Skąd. Wyobrażacie sobie coś takiego w Jarocinie czy na Woodstock? No tak. Owsiak już kombinuje jak to zorganizować i w Polsce. W końcu wielu chce, aby u nas było jak w Szwecji. Chociaż w tej dziedzinie...

Stręczyciele od sorosa (umyślnie z małej) wciąż się dwoją i troją, aby Polaków ubogacić "uchodźcami" z Syrii. Ciekawa rzecz, bo sam Frontex ocenia, że w tłumie islamskich nachodźców, syryjskich uchodźców jest raptem 2.5%. A i ci pewnie po dokładniejszym prześwietleniu okazaliby się Marokańczykami czy Algerczykami. Ale to pikuś. Ciekawsze, że agencja ONZ do spraw uchodźców, twierdzi, że już pół miliona uchodźców (bez cudzysłowu) wróciło do swych domów w Syrii! Pisze o tym Al-Jazzira.

syryjczycy wracają do domów

Kogo zatem alfonsi od sorosa chcą nam wkleić? Ja wiem , że Filantrop im za to płaci srebrnikami, ale ciekaw jestem jaką narrację będą nam teraz wciskać. No, alfonsi islamistów, czekam....


Opublikowano: 02.07.2017 09:49. Ostatnia aktualizacja: 02.07.2017 10:07.
Autor: Augustmocny
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

krytyczny wobec odmóżdżającej propagandy. Skądkolwiek by ona nie pochodziła Flag Counter

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Może poleciał z rozpędu, gdy niszczarka wpadła z nożycami. Nie chce mi się. Nie nadaję...
  • A im większa zaciekłość płatnych trolli (po 2-3 zł za komentarz) tym lepiej, bo znaczy że...
  • dzięki za krzepiące słowa, ale pisanie sobie a muzom to nie dla mnie. Są inne miejsca, gdzie...

Tematy w dziale Polityka