Blog
Widziane z oddali
Augustmocny
Augustmocny Myślący krytycznie
29 obserwujących 425 notek 727267 odsłon
Augustmocny, 4 sierpnia 2017 r.

Poziom edukacji w Polsce dosięgnął dna

1442 53 0 A A A

Przyznam, że śmieszy. Ale jest to śmiech przez łzy. Oglądam na twitterze dziesiątki takich filmików i po obśmianiu się jak norka , nachodzi refleksja, że poziomem nauczania (nie mylić na litość boską z poziomem wykształcenia!!!) zbliża się szybko do poziomu nauczania na Zachodzie. W tej dziedzinie dogoniliśmy Zachód szybciej niż w jakiejkolwiek innej dziedzienie. Tą dziedziną jest maksymalne otumanienie społeczeństw. Dokładnie to samo obserwuję na Zachodzie od kilkunastu lat. Totalne zmatolenie, absolutny brak elementarnej wiedzy, odporność na fakty, nieznajomość elementarnych podstaw. Tylko slapstikowe klisze. klipy z teledysków w formie info. Testy z zaznaczeniem jednej z trzech odpowiedzi, a często z dwóch. Absolutny brak refleksji, namysłu, a co najgorsze, brak potrzeby zadawania pytań. Przytłaczająca większość ludzi nie widzi potrzeby zadawania pytań. Po co? Gdy wszystkie odpowiedzi są podane na tacy. Wystarczy otworzyć BBC, CNN, Deutsche Welle, TVN, kliknąć Onet, Interię czy jakikolwiek mainstreamowy portal i jak w Polsce, cała prawda całą dobę. Tyle wiesz ile wyczytasz w przelatujacych literkach. Bez głębszego namysłu, bez szukania inych źródeł. Nic dziwnego że żyjemy w czasach fejk niusów. Nikt już nie weryfikuje informacji, każdy zadowala się wrzutem z jednego źródła. Przestaje dziwić taki poziom wiedzy:

Familiada

I to są ludzie, uwaga, KTÓRZY SIĘ PRZYGOTOWALI do występu w ogólnopolskiej telewizji!!!! Prosze zauważyć, że to nie jest jakieś menelstwo, matolstwo spod monopolowego, to nie są jacyś upośledzeni. Ładnie się wyrażają, krągłe sylaby, ą ę. itp. Oglądałem też wiele ulicznych sond, była nawet taka seria pt matura to bzdura. Niewiarygodne!
To wgniata w fotel! I tym ludziom,młodym ludziom, prosze zauważyć, ten analfabetyzm w ogóle nie przeszkadza. Oni uważają sie, zapewniam, za ludzi inteligentnych, erudytów, mądrych, wykształconych. Bo mają dyplomy, bo ich nauczeciele chwalą, bo ich koledzy, koleżanki prezentują identyczny poziom wiedzy. Nie dziwi zatem, że po 8miu latach rządów PO, te ugrupowanie rabujące Polsków na żywca, wciąż ma poparcie co piątego Polaka! To brak rozeznania w świecie twardych danych i totalny brak choć próby doszukiwania się związków przyczynowo-skutkowych. Po co? Po co mysleć samodzielnie, po co szukać info, gdy wszystko mendia podadzą przed nosek na tacy atakie informacje, które mają wywołać okreslony skutek u nieouczonych matołów. Oni nadal nie wiedzą np dlaczego teraz jest możliwe wypłacanie 500 plus, a za POprzednich rządów było niemożliwe. Oni nie zadają takich pytań. Nie zastanawiają się dlaczego nie było 500 plus, a deficyt budżetu był rzędu 40 miliardów, teraz mimo tego kosztownego programu socjalnego jest budżetowa nadwyżka. Wiecie czemu nie wiedzą? Z kilku powodów. Bo ich to nie obchodzi, im to powiewa. Bo tych informacji w niemieckich mendiach dla polskiego ludu tubylczego, nie znajdą. A skoro tam nie ma to znaczy że taki zwierz nie istnieje. Bo nie wiedzą że coś takiego jak budżet państwa istnieje. Oni myślą, że rząd ma jakieś swoje pieniądze, gdzieś tam skądś tam , oj tam oj tam. Oni mają tylko zaimplementowaną nienawiść do PIS, Kaczyńskiego, Macierewicza itp i dysonans poznawczy co do prezydenta Dudy. Do Polaków, choś o tym nie wiedzą. Oni tylko szczujnie reagują na dźwięk dzwonka uruchamiany przez ukrytych Pawłowów. Tak jak tu, przy okazji sprawy odszkodowań od Niemców:

image

Tacy ludzie, z tak wypranymi mózgami, sa już nie do odratowania dla ludzkości. Sa tylko mięsem armatnim dla antypolskich właścicieli dzwonka, którzy wywołują ślinę u swych psów, gdy im to potrzebne...

Opublikowano: 04.08.2017 10:22. Ostatnia aktualizacja: 04.08.2017 10:46.
Autor: Augustmocny
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

krytyczny wobec odmóżdżającej propagandy. Skądkolwiek by ona nie pochodziła Flag Counter

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Może poleciał z rozpędu, gdy niszczarka wpadła z nożycami. Nie chce mi się. Nie nadaję...
  • A im większa zaciekłość płatnych trolli (po 2-3 zł za komentarz) tym lepiej, bo znaczy że...
  • dzięki za krzepiące słowa, ale pisanie sobie a muzom to nie dla mnie. Są inne miejsca, gdzie...

Tematy w dziale Społeczeństwo