8 obserwujących
323 notki
89k odsłon
268 odsłon

Co za ŚWINIA

Wykop Skomentuj22

Za jakąś zajawką, co wkopała Hodowcę: uciekła Świnia i Straż wiejska, znalazła Przestępcę, co ją niedożywiał, a nadto, NIELEGALNIE HODOWAŁ W OBEJŚCIU SWOIM!

Zdarzyło się w Polsce AD 2020. Proszę Państwa, za Prlu (jak tfu), państwo opryskiliwe, starało się jednak wyżywić narody (wiele tego jechało na wymianę towarową za rubla transferowego). Świnie liczono jednak, dopiero na skupie, na wadze - też bywały cyrki: klasa, sama waga, jak to w korporacjach handlowych gwiezdnych wojen. Dziś, po masowej eksterminacji, głównie Hodowców, a w 2. kolejności i samego żywca, hodowla świń jest nielegalna. W 3RP, nadzór nad WŁAŚCIWYM NADZOREM hodowli świń, sprawuje Państwowa Inspekcja Weterynaryjan.

Jeszcze niedawno nadzór nad waszymi komputerami i pirackimi windowsami, rozpościerala Pollicjia/MilicjaObywatelska. Państwo pilnowało prywatnego biznesu, praktycznego monopolisty z Usa (tekst nie jest antyamerykański, ponieważ, to nasze władze sobie pozwoliły..) Sytuacja jest o tyle podobna do PC, że tu i tu, chodzi o jakieś prawa.

Wytracenie hodowli świńskiej, doprowadziło do zastąpienia wieprzowiny wysokiej jakości z małych gospodarstw, masowym, przemysłowym chłamem. Karmionym trującą soją. Zysk tych gospodarstw, był i tak żaden, konkurowały one, swoją karmą do jednak dokupowanych tych korporacyjnych. Okazało się, że ekonomiczne wykończenie tych hodowli nie było możliwe. Doszło więc do Eskalacji i Prowokacji: pod pretekstem ASF. Wysokiej jakości, drobno hodowlana wieprzowina, zniknęła z naszych stołów. Był to produkt, który powinien podlegać ochronie prawnej Państwa i projektom ARiMR. Nie doszło do tego, a PIW nawet PODSTĘPNIE, likwidowała, zwłaszcza średnie hodowle. Ponieważ zastraszony Lud, te małe oddał bez walki. Zmieniona sytuacja prawna i przerwa w produkcji spowodowała niepowetowane straty, zwłaszcza dla was, konsumentów. W sklepach macie, właściwie produkt trujący, genetycznie zmieniony, na niskotłuszczowy, niezdatny do produkcji tradycyjnej kiełbasy i dobrych wędlin.

Proces powyższy, Państwowego parasola, nad prywatnymi biznesami wielkich korporacji świńskich, rozpoczął się od Ustawy o nasiennictwie i paszach (Kwaśniewski), Później było tylko gorzej. Ustawa ta, spowodowała wyparcie rodzimych gatunków zbóż i zastąpienie ich LEPSZYMI. Takimi, które się wyradzają, po 2-3 latach. Zamiast owsa, owsik. Zamiast Żyta, jakieś dziwne rzeczy. Nowoczesne zboża, wymagają nowoczesnej chemii i nawożenia. Już wiecie, dlaczego nie ma normalnego chleba w sklepach.

Po ASF, hodowle są możliwe, ale pod nadzorem. Podaż prosiąt jest zerowa, na wolnym rynku. Małe gospodarstwa żyją z dotacji. Uprawa zboża na sprzedaż, jest deficytowa. Wcześniej, czy później, zdarzy się rok, może nawet ze trzy, głodu. Jest to normalna konsekwencja, każdej gospodarki sterowanej. Te dwie wielkie świńskie firmy, nie pozwolą na odrodzenie małych produkcji. Odtworzenie jest możliwe na zasadzie Umów z tymi firmami i ich pośrednikami. Zapewniane są prosięta, karma, umowa oczywiście taka, która zabezpiecza dostawcę, a ryzyka przenosi na Niewolnika. Pasze własne nie mogą być stosowane, a Ustawa Kwśniewskiego, już wtedy zdelegalizował śrutowniki, do mielenia zboża na pasze (i nie tylko). Prawa nabyte pozwalają na to, że te śrutowniki są i żadne prawo nie wyruguje ich łatwo. Ale zmiany własnościowe, mogą doprowadzić, do ominięcia tematu.

Podstawą jest finans: moje zboże nie kosztuje 600zł/t, a raczej 3tyś. Podobnie jest z każdym produktem wysokiej jakości. Nie ma podaży, więc znika. Popyt, może i by był. Ale nie zdarzy się to, ponieważ zostały przerwane, trwale, łańcuchy technologiczne.

Do widzenia się z państwem.

asf, świnie, hodowla, ustawa nasienna-paszowa, pasze, rolnictwo


Wykop Skomentuj22
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale