Mors malis, vita bonis!
Jarosław Iwaszkiewicz, "Kościół w Skaryszewie", fragment: "- Ksiądz by chciał, aby wszyscy ludzie do kościoła chodzili. Nie każdy zły, co do kościoła nie chodzi. Nie każdy dobry, co przed ołtarzem klęczy".
6 obserwujących
76 notek
17k odsłon
108 odsłon

Spowiedź przy użyciu SMS, bo na tacę już elektronicznie! Religia wariuje i zwariuje!

Wykop Skomentuj9

Spowiedź przy użyciu SMS, bo na tacę już elektronicznie!

Świat wariuje na punkcie cybernetyki, jakoby ona byłaby lepsza od przyrody i nawet samego Boga.
Na Węgrzech można już na tace dawać przy użyciu karty płatniczej ( o tym artykuł pt. "Pierwsza kościelna taca na kartę. Na Węgrzech zbiera ją AutoMateusz", na portalu dziennik.pl, link: https://gospodarka.dziennik.pl/finanse/artykuly/602632,taca-karta-kosciol-wegry.html ).


Tylko, że system wyznaczał trzy kategorie sumy do wydania (500, 1000, 3000 forintów), czyli wolność wiernego zostaje ograniczona i nie można dać "wdowiego grosza".


Czy czeka nas też spowiedź prze komórkę?
-Zgrzeszyłem! Oto moje trzy grzechy (system nie pozwala na więcej słów) - wysyła pokutnik SMS do proboszcza.
- Rozgrzeszenie przysłano - otrzymuje odpowiedź i dodaje - Opłata za SMS wg taryfy operatora plus 10% na budowę cmentarza.

Cybernetyka zniszczy humanizm oraz wartości religijne.
Bóg jest Bogiem żywych, a nie maszyn!
Cybernetyka to kontrola umysłów, a to początek totalnego zniewolenia.

.

Kiedyś dojdzie do tego, że Msze święte będą wirtualne i to na zamówienie wg potrzeb, np. Msza dla ateisty, dla dewotki i  osobna dla niepoprawnych emocjonalnie, czyli lubiących kolory widma załamania światła (chodzi o zjawisko tęczy).
A najgorsze będzie to, że z braku kandydatów do seminariów duchownych nie będzie księżny i Mszę św. będą odprawiać cyborgi.

 A może wprowadzą chrzest św. cyborgów, skoro chcą zrównać maszynę z człowiekiem i nadają maszynie prawa ludzkie, to i dadzą religijne ( w Belgii to już jeden robot ma już prawa obywatelskie, link: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Robot-zostal-obywatelem-Belgii-Dostal-oficjalny-akt-urodzenia-7497128.html)?

Tylko jest jeden problem, że cybernetyczna maszyna, podobnie jak każda sztuczna inteligencja, nie zna uczuć i wartości duchowych jak miłość i współczucie.
Maszyna nie może kochać! W Szwecji to sprzedają nawet kobiety z silikonu, które gadają (sex - roboty), ale czy to miłość (link: https://www.magnapolonia.org/szwecja-feministki-chca-zakazu-sprzedazy-sex-robotow/ )?


Wraz z wejściem cybernetyki do życia religijnego zakończy się chrześcijaństwo, a powstanie kabaret! A to już będzie parodia Boga, czyli śmiech diabła!

Piszę do Was ja chłop prosty, Jan Czasowski, przyjaciel i mecenas sołtysa Magierckiego, ze wsi Sołtysowice, ale coś jeszcze wiem! 

Kiedyś jechałem pociągiem i rozmawiałem z pewną dziewczyną. Ona opowiadała mi  o trudnościach z załatwieniem chrztu, bo dziecko nieślubne i jak powiedział proboszcz "owoc grzechu" (straszne to!). Ale tenże proboszcz wprowadził w kościele czytniki odcisków palców potwierdzające obecność młodych na na nabożeństwach przygotowujących do bierzmowania. Protesty parafian doprowadziły do zlikwidowania tego urządzenia. Ponoć coś takiego się zdarzyło. Moja rozmówczyni podała nazwę tej miejscowości, ale nie zdradzę, bo boję represji.
Amen

.

Poniższe fotki pokazują upadek chrześcijaństwa ( źródło ilustr. : domena publiczna)

.

image

.

image

.

image

.

/link: https://youtu.be/ekxcSvkkNAA  /


Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale