24 obserwujących
245 notek
140k odsłon
180 odsłon

Każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i ......

Wykop Skomentuj3

"Każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie. "

Tu mamy już do czynienia z tworzeniem tzw. bliżej nieokreślonych pojęć prawnych, dzięki którym stwarza się duże możliwości systemowej manipulacji prawem i zamykanie do więzień ludzi niewinnych.

Takim pojęciem, obok mowy nienawiści i innych, jest  np. pojęcie człowieka, od którego może wyjść zagrożenie.

Pisałem już o tym fenomenie, który ma być przyszłościowym narzędziem w systemie neoliberalnym prowadzącym do władzy autorytarnej i totalitaryzmu. Takie próby wprowadzenia takich zasad, miały niedawno miejsce już w Europie, o czym już pisałem.

Do tej pory było tak, że prawo dotyczyło czynów dokonanych i karalnych. Obecnie rozwój idzie w tym kierunku, że wystarczy podejrzenie, że ktoś może popełnić w przyszłości jakiś czyn karalny. Np. iść na demonstracje, na którą nie mają organizatorzy pozwolenia. I te podejrzenie wystarczy, aby takiego podejrzanego zamknąć we więzieniu. Dzięki temu prawu praktyczne można będzie każdego człowieka np. przeciwnika obecnego rządu, zamknąć we więzieniu.

Z czymś takim mieliśmy do czynienia już w historii reżymów dążących do totalitaryzmu.

Jeśli chodzi o instynkty, o których mówi ten dupek partner Biedronia, to on podejmuje walkę ze sferą instynktu człowieka.

Reakcja na zachowania parowania się dwóch jednostek ludzkich, które są tej samej płci, może być u ludzi zdrowych seksualnie bardzo różna, a nawet marginalna, od pasywnej do aktywnej. Byłem świadkiem, kiedy kobieta pływająca w basenie termalnym Oberlaa (A) zwymiotowała do wody, kiedy zobaczyła zachowanie dwóch mężczyzn w basenie, którzy to mężczyźni mieli się bardzo aktywnie „ku sobie”. Podczas gdy analogiczne zachowania u płci przeciwnych nie wywołują żadnych destrukcji negatywnych.

Zachowania, które w przestrzeni publicznej rażąco kolidują z najmocniejszym instynktem człowieka, instynktem przetrwania, są jak najbardziej zdrowe i wskazane.

Walka „poprawności politycznej” z zachowaniem ludzi zdrowych seksualnie, nieposiadającym zaburzeń w orientacji płciowej, jest walką z fundamentalnym prawem natury. To jest absurd prowadzący tylko do konfliktu.


Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo