53 obserwujących
964 notki
512k odsłon
  576   4

Jatka pod auspicjami NWO nasila się

Główny ideolog jatki
Główny ideolog jatki

Poniżej zamieszczam najnowszy artykuł Leo Hohmanna.

Minęło trochę czasu, odkąd poinformowałem o szokujących liczbach w rządowym systemie raportowania VAERS i niektórych z rozdzierających serce historiiach tam zawartych, takich jak niedawna śmierć 9-letniej dziewczynki z Kalifornii dwa tygodnie po tym, jak została wyszprycowana.

Dziewczynka otrzymała jedną dawkę zastrzyku Pfizer-BioNTech. Nie miała wcześniej istniejących schorzeń i nie była hospitalizowana.

Doświadczyła dwóch do trzech dni "bólu brzucha, bólu gardła i bólu w klatce piersiowej; dwa tygodnie po otrzymaniu szczepienia" - czytamy w bazie danych.

Dane VAERS od 14 grudnia 2020 r. do 22 lipca 2022 r. pokazują 12 232 zdarzenia niepożądane u dzieci w wieku od 5 do 11 lat, w tym 313 "poważnych" przypadków i dziewięć zgonów.

Baza danych zawiera również 24 przypadki zapalenia serca, 47 przypadków zaburzeń krzepnięcia krwi i 101 zgłoszeń napadów w tej samej grupie wiekowej.

Czytelnicy tej strony wiedzą, że VAERS nie ukazuje całej historii. Wymienione tam zgony i obrażenia związane z niepełnosprawnością stanowią tylko 1 procent rzeczywistych liczb ze względu na skłonność lekarzy do niezgłaszania większości efektów, które widzą, spowodowanych przez ich partnerów w Big Pharma.

Zebrane razem z populacji świata, zgony w wyniku zastrzyków osiągają cele masowego uboju, który spełnia cele maltuzjańskiego klanu globalistycznych elit.

Jak to się może stać, pytasz. A kim są te "elity"?

Wiele z tych tak zwanych elit jest również Lucyferianami, ale wiele innych jest po prostu chciwych. Jeszcze inni milczą i idą dalej z samozachowawczości. Nie chcą ryzykować odwołania i zagrozożenia ich wygodnemu stylowi życia.

Dzięki konsolidacji w branży opieki zdrowotnej, która została przyspieszona przez Obamacare, większość lekarzy to dziś tylko pracownicy. Pracują za wypłatę. Oznacza to, że można ich łatwo kontrolować.

A co z politykami? Czy Republikanie tego nie zmienią, gdy przejmą władzę w styczniu?

To mało prawdopodobne.

Ludobójstwo, które widzimy rozgrywające się w czasie rzeczywistym, jest tak złe, że trudno mi zrozumieć, jak ktokolwiek w polityce jest w stanie mówić o jakiejkolwiek innej sprawie.

Wpisałem w wyszukiwarkę "zmarł kilka dni po otrzymaniu zastrzyka Pfizer Moderna" i znalazłem strony artykułów o umierających ludziach, zwykle kilka dni lub tygodni po tym, jak zostali wyszprycowani.

Gwałtownie rosnąca inflacja, jakkolwiek bolesna, nie stanowi nic w porównaniu z bólem i zamieszaniem, które tak wielu musi odczuwać, gdy ich matka, ojciec, małżonek, rodzeństwo, przyjaciel lub ich 9-letni syn lub córka umiera "nagle" i "niespodziewanie" kilka dni lub tygodni po tym, jak zostali wyszczepieni. Jednego dnia są zdrowi, następnego odchodzą.

A jednak jest to temat zakazany. Żaden polityk, bez względu na to, jak konserwatywny czy liberalny, naprawdę nie chce o tym rozmawiać.

Ich milczenie jest na rękę globalistom, którzy stoją za tym mrocznym planem wyludniania.

Przypomnij sobie, co Jezus powiedział o tych złoczyńcach:

"Lepiej dla niego, jeśli kamień młyński jest zawieszony na jego szyi i wrzucony do morza, niż że może spowodować grzech jednego z tych maluczkich".

Nienawidzą dzieci, ponieważ nienawidzą ludzkości. A przede wszystkim nienawidzą Stwórcy ludzkości.

Historycznie rzecz biorąc, te elity zawsze nienawidziły ludzkości, ale musiały nas znosić, ponieważ potrzebowały nas do prowadzenia swoich fabryk, prowadzenia wojen, sprzątania ich rezydencji, zbierania żywności, upewniania się, że pociągi kursują na czas.

Dzięki postępom w edycji genów, sztucznej inteligencji i algorytmach komputerowych, mają teraz roboty, które mogą wykonywać wszystkie powyższe zadania, często lepiej i bardziej niezawodnie niż my, ludzie. Uprawy, które kiedyś były zbierane na polach, mogą być teraz uprawiane w laboratorium poprzez edycję genów CRISPR.

Obejrzałem pół tuzina filmów o tym dywagujących na YouTube i uznałem za interesujące, ile z nich jest opowiedzianych w niemal komicznym tonie. To nie jest śmieszna sprawa. Ale myślę, że jest to sposób Big Tech na uśpienie nas w oburzenia z faktu, że produkują maszyny nie tylko po to, aby nas zastąpić, ale także zabić.

Oprócz postępu technologicznego, który pozwala im zastąpić nas i zabić maszynami, masowy ubój ludzkości jest również potrzebny, w ich oczach, ponieważ wierzą, że szybki postęp technologiczny pozwoli im żyć znacznie dłużej. Mówią nam, że przechodzą z jednego gatunku do drugiego, z człowieka, do transczłowieka.

Jeśli myślą, że mogą dożyć 125 lub nawet 150 lat, oznacza to, że będą musieli pozbyć się tych z nas, których uważają za "bezużytecznych zjadaczy", aby zachować cenne zasoby dla siebie.

Ten Wielki Reset naprawdę dotyczy zasobów.

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale