38 obserwujących
1565 notek
686k odsłon
  38   0

#STOP447 z pozytywną opinią Biura Legislacyjnego, zgodna z prawem UE

Kolejny krok w walce o zabezpieczenie Polski przed roszczeniami żydowskimi został wykonany. Projekt ustawy #STOP447 z pozytywnymi opiniami.


Niedawno informowaliśmy, że obywatelski projekt ustawy #STOP447 został przyjęty do pierwszego czytania w Sejmie. Poinformowali o tym liderzy Rot Niepodległości i całej akcji #STOP447, Robert Bąkiewicz i Tomasz Kalinowski. Teraz działacze Rot Niepodległości poinformowali o kolejnym etapie. „Obywatelska ustawa #STOP447 z pozytywną opinią Biura Legislacyjnego, a Biuro Analiz Sejmowych wydało opinię, że ustawa jest zgodna z prawem UE”. Pokazuje to profesjonalne podejście do tematu ze strony Rot Niepodległości. Przygotowany został naprawdę poważny projekt ustawy.

Przedstawiciele Rot Niepodległości podkreślili, że „tak muszą działać zorganizowane, patriotyczne środowiska, musimy tworzyć dobre i skuteczne prawo, a nie jęczeć i narzekać!”. Niestety jeszcze wiele wody w polskich rzekach musi przepłynąć, żeby niektórzy to zrozumieli. Realną postawą narodową są rzeczywiste starania o zmianę prawa i charakteru naszego państwa w stronę instytucji, które będą broniły naszego wspólnego, narodowego interesu. Roty Niepodległości pokazały, że jest to możliwe nawet bez partii czy obecności w Sejmie.
ZOBACZ TAKŻE: Sejm traktuje ludzi jak bezmyślne bydło. Dobromir Sośnierz w MN [WIDEO]

To już kolejny krok wykonany w stronę obrony Polski przed zakusami środowisk żydowskich, które chcą pozbawić Polski miliardów dolarów. Za co? Polska miałaby im płacić „odszkodowania” za mienie, do którego nie mają żadnych praw. Rząd Prawa i Sprawiedliwości mocno nadwyrężył zaufanie Polaków do obecnej władzy. Polscy patrioci z Rot Niepodległości wzięli więc sprawy w swoje ręce. Nie jest to co prawda jeszcze zwycięstwo, ale skoro #STOP447 przechodzi kolejne wymagania, politycy będą musieli się z tym tematem zmierzyć. Wtedy dowiemy się kto rzeczywiście dba o Polskę.


https://medianarodowe.com/dr-kurek-jakim-prawem-polski-rzad-dopuscil-do-obrad-knesetu-na-wawelu-wideo/

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale