Blog
Mohort
Sceptyk
Sceptyk Marszand,Jubiler.Historyk.
14 obserwujących 917 notek 362547 odsłon
Sceptyk, 29 listopada 2017 r.

Powymiatać precz banderowskie śmieci.

Gdyby tak polskie władze miały do siebie i do Polaków choć tyle szacunku, ile ma go do siebie osoba świadcząca płatne usługi seksualne trędowatym …

Lektura portalu Kresy.pl jest już zwyczajowo przygnebiająca, co nie jest w najmniejszym stopniu winą jego Redakcji – trudno rzetelnie informować o pogrzebie i śmiać się do rozpuku.

Używając słowa „pogrzeb” mam na myśłi pogrzebanie nadziei na politykę prowadzoną wyłącznie w polskim interesie państwowym i narodowym, szczególnie wobec naszych Rodaków na wschodzie, obcą przemocą wbrew jakimkolwiek prawom ludzkim i boskim oderwanych od Macierzy po 1945.

Proszę porównać zupełnie niedawne informacje:

„Nie pozostaniecie sami” – zadeklarował szef węgierskiej dyplomacji gdy mówił do Węgrów mieszkających na historycznych ziemiach Królestwa Węgier, dziś wchodzących w skład Ukrainy. „Będziemy kontynuować walkę tak długo, aż prawa których zostaliście pozbawieni zostaną przywrócone, tak długo aż Węgrzy na Zakarpaciu będą mogli uczyć się w swoim języku ojczystym” – powiedział Szijjártó.

Oraz wypowiedź wiceszefa MSZ:

Jasne jest bowiem, że sposób zdemontowania pomnika w Hruszowicach nie brał pod uwagę wrażliwości strony ukraińskiej. Wicepremier Gliński jednoznacznie potępił wykonanie tej decyzji samorządu podczas wspomnianych konsultacji w Kijowie. Do demontażu doszło tuż przed ważną dla wspólnoty ukraińskiej rocznicą akcji „Wisła”, co mogło być odebrane jako prowokacyjne. Również potraktowanie państwowej symboliki Ukrainy spotkało się z krytyką wicepremiera Glińskiego.

[Minister Gliński owszem, mimo, że stary dziad to wyhaczył młoda laskę, ale poza tym dał się poznać jako zwykły tchórz bojący się opinii tego czy innego GW-na]

Zarzuci ktoś, że drugi cytat nie jest całkowicie na temat – być może, ale przecież co druga wypowiedź samego prezesa Kaczyńskiego czy otaczających go ‘wiernot’ na temat polityki wschodniej to „konieczność budowy silnej Ukrainy, obrony przed agresją Rosjan, Marsjan, Reptylian, konieczność przekonania Ukrainy, konieczność zapewnienia dla Ukrainy, konieczność wsparcia dla demokracji, sracji i pierdacji”.

Taka jest zatem różnica między rządzącym Wegrami Fideszem a PiS-em, że dla pierwszego Węgrzy są celem, zaś dla drugiego Polacy są co najwyżej pochodną innych celów – zakarpaccy Węgrzy są dla Fideszu zadaniem i celem, Polacy na Litwie czy szczególnie na Ukrainie są dla PiS-u najczęściej li tylko zawadą (ci na Litwie mogliby się wreszcie zlituanizowac, a ci na Ukrainie sami porżnąć i pokłuć nożami i nie przeszkadzać w realizacji wielkiego planu izolowania i demokratyzowania Rosji).

Pisałem o tym wcześniej (Wielki plan PiS-u), zamierzam raz jeszcze podjąć ten temat w obszerniejszym artykule (roboczy tytuł to „Dlaczego PiS rozmija się z narodem?”).

Ale powróćmy do tytułowych banderowskich śmieci. Jeden z nich, ambasador Deszczyca (skądinąd wyjątkowy prymityw nawet jak na rezuna) poskarżył się niedawno żydowskiej gazecie (tej samej, przed którą tak skwapliwie zgina drżące kolano wicepremier Gliński), że „Trochę obawiam się o bezpieczeństwo moich rodaków – Andrij Deszczycia, ambasador Ukrainy o narastającej fali nacjonalizmu w Polsce.”

Wyjątkowe SKURWYSYNY I SKURWYCÓRY z tej GW i wyjątkowy bezczel z tego prymitywnego rezuna, którego formacja od kilku lat gangrenuje cały kraj na U, kraj, w którym oficjalnie czci się SS-manów i kanonizuje najpilniejszych uczniów Hitlera a jednocześnie zarzucający nam „narastanie fali nacjonalizmu”.

Za KRESY.PL

Ambasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca przyznał, że coraz bardziej obawia się o bezpieczeństwo mieszkających w Polsce Ukraińców. „Coraz częściej otrzymujemy sygnały, że Ukraińcy mają incydenty z Polakami. Ta atmosfera, która się tutaj tworzy i nawet ta narracja historyczna też może się w jakiś sposób przenieść się na nastroje Polaków wobec Ukraińców”

Rezun zapomniał dodać, że te coraz częstsze „incydenty Ukraińców z Polakami” to podejmowane przez jego rodaków próby napaści, rabunku a niejednokrotnie też zabójstwa na Polakach, o jeździe i wypadkach (w tym śmiertelnych) w stanie stuporu horyłkowego już nie wspominając.

Najlepsze zostawiłem na koniec:

Ukraiński ambasador zaznaczył, że „kwestie historyczne są ważne” i strona ukraińska przedstawi swoje propozycje na wyjście z obecnej sytuacji. Będą one dotyczyć odnowienia obiektów ku czci UPA w Polsce.

Wiem, co zrobiłbym ja i co zrobiłoby normalne państwo, wiem, co zrobiłaby nawet malutka republika San Escobar, gdyby tylko takowa istniała:

Postawiłaby Jego Ekscelencji Wielce Czcigodnemu i Wielmożnemu Panu Ambasadorowi dwie pieczątki: jedną tuszem w kształcie misia w paszporcie, a drugą butem poniżej pleców … gdyby tylko polskie władze miały do siebie i do Polaków choć tyle szacunku, ile ma go wobec siebie osoba świadcząca płatne usługi seksualne trędowatym …

http://macgregor.neon24.pl

Opublikowano: 29.11.2017 15:30.
Autor: Sceptyk
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Taki jestem sobie.Dociekliwy i uparty . Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym. - J.Piłsudski (…)Chcemy obrócić tak daleko koło historii, aby Wielka Rzeczpospolita Polska, była największa potęgą(…)kulturalną na całym wschodzie. – J. Piłsudski. I to byłoby moje kredo wszystko dla Polski nic dla obcych.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @deda Nigdy więcej wojny, nigdy więcej faszyzmu! nigdy więcej banderyzmu ukropskiego.
  • @maur ,,Jeśli my nie potrafimy przejąć małego terytorium ze zwartą ludnością polską tu...
  • @Dyletant Nakłamał? To popatrz Pan na życiorys tego półboga prawicy gen Sikorskiego ten to...

Tematy w dziale